محدودیت‌های تردد شبانه لغو شد

محدودیت‌های تردد شبانه لغو شد

ستاد مقابله با کرونا تصمیم گرفت تا با هدف تسریع واکسیناسیون، محدودیت تردد شبانه در شهرهای دارای واکسیناسیون ۲۴ساعته لغو شود. علیرضا رئیسی در گفت‌وگو با شبکه خبر اعلام کرد اعمال هر محدودیتی با هدف سلامت مردم صورت گرفته است و منع تردد شبانه برای این بود که دورهمی شکل نگیرد و به‌دنبال آن شیوع کرونا گسترش نیابد.

به گزارش ایرنا، روز گذشته دکتر علیرضا زالی، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران در این خصوص گفت:

درخواست به تعلیق درآمدن محدودیت تردد شبانه در تهران به مدت ۲ تا ۳ هفته به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارائه شد تا شهروندان از مراکز تجمیعی واکسیناسیون به‌راحتی استفاده کنند. این درخواست خدمت وزیر بهداشت ارسال شده تا ممنوعیت تردد شبانه به‌صورت موقت تا ۳ هفته برای تسریع در روند واکسیناسیون تعلیق شود.

مقرر شد وزیر بهداشت این درخواست را از طریق ستاد ملی مقابله با کرونا پیگیری و نتیجه را اعلام کند. به دلیل اهمیت موضوع مراکز ۲۴ ساعته را راه‌اندازی می‌کنیم و نخستین مرکز واکسیناسیون ۲۴ ساعته خودرویی کرونای شهر تهران در جوار حرم حضرت عبدالعظیم (ع) حسنی راه‌اندازی شده است.

فردا ۲ تا ۳ مرکز دیگر واکسیناسیون ۲۴ ساعته در تهران راه‌اندازی می‌شود.  برخی از  بیمارستان‌های تهران آمادگی خود را برای راه‌اندازی مراکز واکسیناسیون ۲۴ ساعته اعلام کرده‌اند.

منبع : www.zoomit.ir

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا