بنتلی فلایینگ اسپر مولینر؛ لوکس‌ترین سدان بنتلی معرفی شد

بنتلی فلایینگ اسپر مولینر؛ لوکس‌ترین سدان بنتلی معرفی شد

بنتلی فلایینگ اسپر مولینر (Flying Spur Mulliner) به‌زودی رونمایی خواهد شد تا سدان لوکس خودروساز انگلیسی را به خودروی مجلل‌تری تبدیل کند. به گزارش موتوروان، مراسم رونمایی این نسخه برای اولین بار در حضور افراد بسیار ثروتمند شرکت‌کننده در هفته خودرو مونتری برگزار خواهد شد.

نسخه‌ی مولینر بنتلی فلایینگ اسپر دارای الگوی الماس دوگانه در جلوپنجره و روکش کرومی برای ورودی پایین است. نشان «Flying B» بنتلی به‌عنوان زینت کاپوت به‌صورت الکترونیکی جمع و گسترده و روشن می‌شود. نشان برند مولینر روی دریچه‌های گل‌‌گیر ظاهر می‌شود و درپوش آینه‌ها به رنگ نقره‌ای ساتن است. این سدان لوکس روی رینگ‌های ۲۲ اینچی با جزئیات صیقلی و خاکستری با کلاهک چرخ خودترازشونده در مرکز سوار می‌شود.

در داخل کابین، نسخه‌ی مولینر بنتلی فلایینگ اسپر هشت ترکیب سه‌رنگ سفارشی ارائه می‌دهد. دپارتمان مولینر یکی از این طرح‌ها را Ascot می‌نامد که شامل ترکیبی از چرم آبی امپریال، چرم به رنگ پشم شتر و دوخت تزئینی سفید است. همچنین طرح Flair با ترکیبی از رنگ‌های Hotspur و Beluga و طرح شباهنگ (Sirius) با ترکیب رنگ Brunel و تزئینات نقره‌ای وجود دارد. این نسخه‌ی لوکس فلایینگ اسپر به‌صورت استاندارد با مشخصات رانندگی مولینر عرضه می‌شود؛ این بدان معنا است که الگوی دوخت الماسی در الماس روی صندلی‌ها و طرح چرمی سه‌بعدی برای پنل‌های درها وجود دارد.

مقاله‌های مرتبط:

سرنشینان عقب از میزهای پیک‌نیک برقی با سطوح روکش‌دار بهره خواهند برد. کنسول‌های وسط و عقب دارای روکش با طرح الماس هستند. ساعت مولینر روی داشبورد دارای سطح نقره‌ای براق است. نسخه‌ی مولینر فلایینگ اسپر با کلیدهای چرمی در جعبه دست‌ساز بسیار لوکس ارائه می‌شود که دارای رنگ‌بندی مشابه فضای داخلی انتخابی خریدار برای این سدان خواهد بود.

بنتلی فلایینگ اسپر اولین مدل مولینر است که با پیشرانه هیبریدی عرضه می‌شود. خریداران می‌توانند پیشرانه خورجینی ۶ سیلندر ۲٫۹ لیتری را به همراه موتور الکتریکی کمکی انتخاب کنند که در مجموع ۵۳۶ اسب بخار قدرت و ۷۵۰ نیوتن‌متر گشتاور دارد. همچنین پیشرانه توئین توربو ۴ لیتری خورجینی هشت سیلندر با قدرت ۵۴۲ اسب بخار و گشتاور ۷۷۰ نیوتن‌متر وجود دارد. در بالاترین مدل، پیشرانه توئین توربو ۶ لیتری W12 با قدرت ۶۲۶ اسب بخار و گشتاور ۹۰۰ نیوتن‌متر برای خریداران موجود است.

منبع : www.zoomit.ir

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا