تصاویر مفهومی جدید از کیبورد جانبی می پد 5 پشتیبانی آن از استایلوس را نشان می‌دهد

شیائومی مشغول کار روی تبلت جدیدی به نام می پد ۵ است و انتظار می‌رود آن را با سخت‌افزار دستگاهی پرچم‌دار مثل پردازنده اسنپدراگون ۸۰۰ و نمایشگری با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز عرضه کند. اخیرا حساب کاربری Digital Chat Station در ویبو رندرهای مفهومی جدیدی از کیبورد جانبی این تبلت به‌همراه پوشش محافظ آن منتشر کرده است. در این رندرها، حفره‌ای در پوشش محافظ برای قرارگیری دوربین تبلت تعبیه شده و جایی برای استایلوس نیز در آن دیده می‌شود. درصورت صحت این تصاویر، می‌توان گفت شیائومی برای اولین‌بار قابلیت پشتیبانی از قلم استایلوس را به یکی از دستگاه‌هایش می‌آورد.

نمایی از پوشش محافظ می پد ۵


 پوشش محافظ می پد ۵


کیبورد جانبی می پد ۵


در این تصاویر، کیبورد جانبی می پد ۵ با کلیدهای جزیره‌ای دیده می‌شود و تاچ‌پدی برای آن در نظر گرفته نشده است. علاوه‌بر‌این، طراحی پوشش محافظ به‌گونه‌ای است که محل قرارگیری تبلت در آن با چهار شیار روی بخش کیبورد قفل می‌شود. اتصال کیبورد به تبلت نیز با پوگو پین‌ها انجام می‌شود.

مقاله‌های مرتبط:

با اینکه کیبورد مذکور قطعا به‌صورت لوازم جانبی برای می پد ۵ عرضه خواهد شد، مشخص نیست شیائومی راه سامسونگ را در پیش می‌گیرد و استایلوس را با این تبلت باندل خواهد کرد یا خیر. درهرصورت، مشخصا تبلت جدید شیائومی رقابت سختی با سری Xiaoxin پد لنوو و تبلت‌های جدید میت‌پد هواوی در پیش خواهد داشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا