AGM گوشی جان‌سختی شبیه به موتورولا دایناتک می‌سازد

شرکت چینی AGM که بیشتر به خاطر تولید گوشی‌هایی با بدنه‌ای مقاوم در برابر ضربات، حرارت بالا و موارد دیگر شناخته می‌شود، در نظر دارد گوشی هوشمندی با ابعاد نسبتا بزرگ و شباهت ظاهری به یک محصول قدیمی موتورولا بسازد. GizmoChina گزارش می‌دهد که محصول AGM شباهت بسیاری به موتورولا دایناتک دارد که در سال ۱۹۸۳ معرفی و روانه‌ی بازار شد. 

در تیزری که AGM منتشر کرده است، می‌توان نگاهی به طراحی ظاهری محصول این شرکت داشت. گوشی AGM از طراحی عجیبی بهره می‌برد و امکانات امروزی مانند صفحه‌نمایش رنگی را در محصولات دهه هشتاد و نود میلادی ادغام کرده است.

تیزر گوشی AGM

چنین محصولاتی Brick Phone می‌گویند و دلیل آن ابعاد نسبتا بزرگ گوشی است. تقریبا تمامی گوشی‌های هوشمند موجود در بازار از ضخامت و ابعاد بسیار کوچکی برخوردار هستند؛ اما AGM در نظر دارد بار دیگر طراحی محصولات قدیمی را به اوج برساند. در تصویر می‌توان مشاهده کرد که گوشی از صفحه‌کلید فیزیکی و صفحه‌نمایش رنگی کوچکی در بالای صفحه‌کلید برخوردار است.

در تیزر می‌توان مشاهده کرد که محصول AGM قادر به اجرای اپلیکیشن‌های مختلف مانند ویچت و تیک‌تاک است؛ البته نحوه‌ی استفاده از چنین اپلیکیشن‌هایی مشخص نشده است. در صفحه‌کلید می‌توان کلیدهای ناوبری مشابه مدل‌های قدیمی را مشاهده کرد؛ اما امکان دارد که صفحه‌نمایش رنگی به لمس حساس باشد و کاربر بتواند با لمس آن، فرمان مورد نظر را صادر کند.

به نظر می‌رسد گوشی نسبتا بزرگ AGM از دوربین برخوردار خواهد بود. با اینکه نشانه‌ای از دوربین در تیزر مشاهده نمی‌شود؛ اما در صفحه‌نمایش می‌توان آیکون مرتبط با اپلیکیشن دوربین را رؤیت کرد. محصول مورد نظر زمانی راهی بازار می‌شود که برخی از کاربران از ابعاد صفحه‌نمایش گوشی‌های هوشمند فعلی انتقاد می‌کنند و خواستار محصولاتی با ابعاد به‌مراتب کوچک‌تر هستند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا