خدمات باربری و بسته‌بندی اثاثیه منزل در تهران با سپندبار

در گذشته یک ماه قبل از اثاث‌کشی منزل دلهره‌ها شروع می‌شد و به‌عبارتی استرس حمل بار را می‌گرفتیم. باید کارتن‌های اثاث‌کشی را از سوپرمارکت‌ها و بقالی‌های محله یا کارتن‌های موز را از میوه‌فروشی‌ها تهیه و از آن‌ها برای بسته‌بندی اثاثیه منزل استفاده می‌‌کردیم.

بااین‌حال، امروزه با وجود شرکت‌های باربری که در تهران خدمت‌رسانی می‌کنند، کار اثاث‌کشی بسیار راحت انجام می‌‌شود. این شرکت‌ها تیم متخصص حمل بار و جابه‌جایی دارند که از بسته‌بندی تا چیدمان را انجام می‌دهند.

معرفی شرکت بسته‌بندی و باربری سپند بار

باربری سپند بار بزرگ‌ترین مؤسسه باربری تهران است که شبانه‌روزی و هفت روز هفته خدمات بسته‌بندی و حمل بار را در تهران به مشتریانش ارائه می‌دهد. این خدمات به‌صورت صفر تا صد است و تمام کارها را این شرکت انجام می‌دهد. خدمات شرکت مذکور شامل بسته‌بندی اثاثیه منزل سپند بار و حمل اثاثیه است.

شرکت سپند بار فعالیتش را درحدود یک دهه قبل در تهران آغاز کرد و از آن زمان تاکنون، به سبکی درست و نوین خدمت‌رسانی می‌کند. این شرکت از کارکنانی خوش‌اخلاق و دوره‌دیده و نیرومند برخوردار است که شبانه‌روزی و هفت روز هفته خدمات مربوط به اثاث‌کشی را به مشتریان ارائه می‌دهند.

روال کلی کار شرکت بسته‌بندی اثاثیه و باربری سپند بار

هر کاری مراحل خاص خودش را دارد و کار اثاث‌کشی نیز نیازمند زمان‌بندی مشخص و دقیق است. مراحل اثاث‌کشی سپند بار به سبک زیر است:

  • ارائه مشاوره در زمینه بسته‌بندی و حمل بار در تهران
  • تعیین روز اثاث‌کشی
  • ارائه خدمات بسته‌بندی وسایل منزل به سبک کشورهای خارجه
  • ارسال کارکنان به‌منظور بسته‌بندی
  • ارسال کامیون‌های مسقف و موکت‌کاری‌شده
  • حمل اثاثیه منزل به مقصد مدنظر مشتری
  • چیدمان اثاثیه منزل

این شرکت تجربه فراوانی در زمینه بسته‌بندی و حمل بار دارد و می‌تواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.

باربری تهران سپند بار

اثاث‌کشی تخصصی و تضمینی و مراحل آن

باربری سپند بار برای خدمات خود از تیم متخصص استفاده می‌کند و از زمان تماس تا آخرین مرحله این شرکت درکنارتان است. مراحل انجام کار بدین‌ترتیب است: در مرحله اول، همه اثاثیه شما را بسته‌بندی می‌کنیم؛ در مرحله دوم تیم حمل‌و‌نقل شامل یک دستگاه خاور مسقف و موکت‌کاری‌شده مخصوص اثاث‌کشی است را برایتان ارسال می‌کنیم تا تمام اثاثیه شما را به مقصدتان برساند و بارهای شما را تخلیه ‌کند؛ در مرحله سوم و در‌صورت نیاز، خدمات چیدمان وسایل را برایتان انجام می‌دهیم.

شعبه‌های باربری سپند بار

سپند بار برای ارائه هرچه بهتر خدمات حمل بار و جابه‌جایی وسایل شما شعبه‌هایی در مناطق مختلف تهران دارد تا مشتریان بتوانند به‌خوبی از آن استفاده کنند. برای مثال، در منطقه غرب تهران شعبه اتوبار و باربری غرب تهران و در منطقه شمال تهران نیز شعبه اتوبار و باربری شمال تهران این خدمات را ارائه می‌دهد و می‌کوشد رضایت مشتریان را کاملا جلب کند.

با تماس با سپند بار اثاثیه منزلتان را به‌راحتی جابه‌جا کنید!

شعبه شمال تهران: ۲۲۸۹۵۳۶۴

شعبه غرب تهران: ۴۴۴۴۰۶۲۴

شعبه شرق تهران: ۷۷۷۲۸۴۸۶

شعبه مرکز تهران: ۸۸۱۰۴۴۷۹

نشانی وب‌سایت سپندبار: sepandbar.com

اثاث‌کشی حرفه‌ای را با سپند بار تجربه کنید!

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا