سامانه‌ی «ماکسیم» به‌ ازای ثبت درخواست سفر و خدمات، به کاربران خود پورسانت همکاری می‌دهد

این طرح به‌طور خودکار برای همه‌ی کاربران فعال شده است. برای بهره‌مندی از این هدیه، کاربر باید از طریق اپلیکیشن «ماکسیم» وارد سامانه شده و درخواست سفر یا خدمات ثبت کند. مبلغ پورسانت همکاری یک روز بعد از پایان اجرای درخواست، به حساب کاربری واریز می‌شود و برای استفاده از آن باید روش پرداخت اعتباری را در اپلیکیشن انتخاب کرد.

از اعتبار هدیه‌ی مربوط به پورسانت همکاری می‌توان در سفر با خودروهای سواری ازجمله تعرفه‌ی «بانوان»، سفرهای «بین‌شهری» و همچنین خدمات تحویل مرسولات و خرید و تحویل کالا، حمل‌ونقل بار، کارگر حمل بار و سایر خدمات سامانه استفاده کرد.

کاربر برای ثبت مبدأ یا مقصد خود در اپلیکیشن می‌تواند آدرس یا اسامی اماکن را وارد کرده یا محل موردنظر را روی نقشه مشخص کند. مزیت دیگر استفاده از اپلیکیشن، امکان دسترسی لحظه‌ای به اطلاعات درخواست ازجمله مارک و شماره‌ی پلاک وسیله‌ی نقلیه، مدت‌زمان انتظار و نقشه‌ی آنلاین با قابلیت مشاهده‌ی مسیر حرکت راننده است.

در اپلیکیشن «ماکسیم» امکان ثبت درخواست با چند مقصد و ویرایش آن‌ها در حین سفر و همچنین ثبت درخواست رزرو نیز وجود دارد.

افزایش امنیت مسافران همواره از دغدغه‌های مجموعه‌ی «ماکسیم» بوده است؛ در همین راستا قابلیت به‌اشتراک‌گذاری آنلاین سفر را طراحی کرده و در اختیار کاربران خود قرار داده است. این قابلیت مهم برای مواقعی است که کاربر بخواهد مسیر حرکت خود را به شخص دیگری اطلاع دهد. مسافر با ارسال لینک مربوط به سفر خود برای دیگران، این امکان را برای آن‌ها فراهم می‌کند تا بتوانند لحظه به لحظه موقعیت مکانی او را مشاهده کنند.

در اپلیکیشن «ماکسیم» بخشی با عنوان «خدمات تکمیلی» پیش‌بینی شده است. کاربر می‌تواند با استفاده از گزینه‌های موجود در این بخش به راننده اعلام کند که همراه با یک یا چند کودک سفر می‌کند، برای پرداخت مبلغ درخواست فقط چک مسافرتی دارد و مبلغ چک را مشخص کند، چمدان و وسایل یا حیوان خانگی همراه دارد، به کمک راننده احتیاج دارد یا اینکه اعلام کند راننده باید با تابلو به استقبال مسافر برود.

این سامانه علاوه بر خدمات مربوط به جابه‌جایی مسافر و بار، به کاربران خود پیشنهاد می‌کند با انتخاب تعرفه‌‌ی «پیک مرسولات» و ثبت درخواست، جابه‌جایی و تحویل اسناد، مدارک و بسته‌های خود را به «ماکسیم» بسپارند. یکی از خدمات دیگری که این روز‌ها به کمک کاربران این سامانه آمده است، امکان درخواست خرید مواد غذایی و سایر کالاهای موردنیاز با استفاده از تعرفه‌ی «خرید و تحویل کالا» است. کاربر می‌تواند در قسمت «اطلاعات تکمیلی» مربوط به درخواست، اطلاعاتی مثل نوع مرسوله یا لیست خرید موردنظر خود را یادداشت کند. این قابلیت به کاربر حق انتخاب محل خرید را می‌دهد و بدین ترتیب او مجبور نیست فقط از یک فروشگاه خرید کند و موضوع مهم‌تر این است که دیگر لازم نیست کاربر برای خرید اقلام موردنیاز از خانه خارج شود.

برای ثبت درخواست می‌توان به روش دلخواه اقدام کرد. کاربران می‌توانند درخواست خود را از طریق اپلیکیشن یا سایت taximaxim.ir  ثبت کنند.

البته این تمام ماجرا نیست. کاربران سامانه می‌توانند معادل ۱۵۰۰۰ تومان اعتبار هدیه نیز از «ماکسیم» دریافت کنند.

می‌توان تا ۱۰ درصد از مبلغ هر درخواست را با استفاده از این اعتبار پرداخت کرد. برای دریافت این هدیه باید کد تخفیف CASHBACK را در اپلیکیشن فعال کرد. این کد تا تاریخ ۹ دی ۱۴۰۰ اعتبار دارد.

دانلود اپلیکیشن ماکسیم: https://trc.metrix.ir/gq6msr/

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا