آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی به ایران تلنت اضافه شد

در‌حال‌حاضر در تمام دنیا، زبان انگلیسی زبان اول در ارتباطات و اینترنت است؛ به‌همین‌دلیل، روز‌به‌روز درباره اهمیت یادگیری آن بیشتر‌و‌بیشتر می‌شنویم. حتی در شرکت‌ها تمام کارها روزانه با این زبان انجام می‌شود و شما برای دادن ایمیلی ساده نیز به دانش زبان انگلیسی نیاز دارید. قبل از اینکه دانشتان در این زبان را افزایش دهید، باید بدانید زبان عمومی شما در چه سطحی قرار دارد.

ایران تلنت با راه اندازی آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی، کار شما در تعیین سطح را راحت کرده است و دیگر نیازی نیست حضوری به آموزشگاه‌ها مراجعه و حتی برای تعیین سطح خود مبلغی پرداخت کنید. برای شرکت در آزمون تعیین سطح اینجا کلیک کنید.

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی

آزمون تعیین سطح ایران تلنت در چهار مرحله، چهار مهارت انگلیسی شما را ارزیابی می‌کند که پاسخ‌های شما به پرسش‌های هر مرحله، درنهایت میزان دانش شما در این چهار مهارت زبان انگلیسی را نشان می‌دهد. این آزمون برای ارزیابی سطح عمومی زبان شما طراحی شده و ۶۰ سؤال آن در مهارت‌های واژگان (Vocabulary)، گرامر (Grammar)، گوش‌دادن (Listening) و خواندن (Reading) است.

شرکت در این آزمون فقط یک بار و بدون امکان توقف وجود دارد و باید به این نکته دقت کنید و بعد دکمه آغاز را بزنید. همچنین، باید بدانید ۶۰ دقیقه زمان دارید تا به سؤالات این آزمون جواب دهید.

چرا آزمون تعیین سطح زبان ایران تلنت؟

دلایل مختلفی برای انتخاب این آزمون تعیین وجود دارد که مهم‌ترینش این است که تمام سؤالات آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی ایران تلنت را مؤسسات معتبر طراحی کرده‌اند؛ به‌همین‌دلیل، از صحت نتیجه آن اطمینان داشته باشید. همچنین، این آزمون طبق اصول جهانی تعیین سطح زبان انگلیسی طراحی شده و نتیجه آن کاملا استاندارد است.

تمام سؤالات این آزمون را مؤسسات آموزشی برتر بررسی و ارزیابی کرده‌اند؛ ازاین‌رو، در سؤالات آزمون ایران تلنت به‌هیچ‌عنوان خطا دیده نمی‌شود. علاوه‌بر‌این، تمام سؤالات آن طبق آخرین پیشرفت‌ها و تغییرات در زبان انگلیسی طراحی شده و می‌توان به آن لقب آزمون به‌روز را داد.

ناگفته نماند این آزمون کاملا رایگان است و شرکت در آن برایتان هزینه‌ای ندارد. همچنین به‌عنوان کاربر ایران تلنت، می‌توانید نتیجه آن را در رزومه آنلاین خود در این وب‌سایت قرار دهید تا کارفرما را از سطح دانش زبان انگلیسی‌تان آگاه کنید.

نحوه شرکت در آزمون

شرکت در این آزمون با مراجعه به وب‌سایت ایران تلنت آغاز می‌شود. بعد از ورود به صفحه تعیین سطح، می‌توانید روی دکمه شروع کلیک کنید و به سؤالات ۵ مرحله آزمون جواب دهید. این ۴ مرحله و سؤالات آن به‌ترتیب زیر برایتان نمایش داده می‌شود:

  • مرحله اول: آزمون مهارت واژگان (Vocabulary)
  • مرحله دوم: آزمون مهارت گرامر (Grammar)
  • مرحله سوم: آزمون مهارت گوش‌دادن (Listening)
  • مرحله چهارم: آزمون مهارت خواندن (Reading)

نکته‌ مهم این است که آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی در ایران تلنت نمره منفی ندارد. برای شروع باید به صفحه این آزمون بروید و با زدن دکمه شروع، آزمون را آغاز کنید. همچنین، این آزمون را تنها یک بار می‌توانید انجام دهید و امکان ویرایش پاسخ‌ها وجود ندارد.

پس از پاسخ به پرسش‌ها، نتیجه برایتان نشان داده می‌شود و شما می‌توانید میزان درصد جواب سؤالات را مشاهده و برای مهارت نیازمند به برنامه‌ریزی کنید. بسیاری از شرکت‌های ایرانی علاوه‌بر استفاده از این آزمون برای استخدام کارجویان، می‌توانند از آن برای سنجش میزان مهارت کارمندانشان در زمینه زبان انگلیسی استفاده کنند.

منبع: وبلاگ ایران تلنت

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا