خرید لوازم خانگی هوشمند از دیجی کالا

بعضی از جدیدترین و بهترین محصولاتی که می‌توانند زندگی‌تان را در سال ۲۰۲۱ آسان‌تر از قبل کنند، در این مقاله معرفی خواهند شد. بیشتر این لوازم معرفی‌شده از برندهایی مثل ال جی، سامسونگ و شیائومی هستند و دردسترس علاقه‌مندان قرار دارند.

سر شیر آب هوشمند

در دوران پاندمی، وجود شیر آب هوشمند بیشتر از قبل اهمیت پیدا کرد و اگر تا پیش‌از‌آن استفاده از این نوع شیر آب صرفا برای صرفه‌جویی در مصرف به‌کار می‌رفت، بعد از کووید ۱۹ استفاده بهداشتی این مدل‌ها مدنظر قرار گرفت؛ شیرهایی که برای باز و بسته شدن به لمس‌کردن نیازی ندارند و تنها از طریق سنسور هوشمند کار می‌کنند. انواع متنوعی از سر شیرهای آب هوشمند وجود دارد که بهترین نوع آن‌ها، مدل‌های باتری‌دار قابل اتصال به انواع شیرهای آب هستند. با نصب این شیر آب‌های هوشمند می‌توانید بدون نیاز به استفاده از دست‌ها به‌راحتی شست‌وشو و نتیجه بهداشتی‌تر دریافت کنید.

جاروهای هوشمند

دیجی کالا

دنیای جاروهای شارژی دنیایی بسیار متنوع است. مدل‌های این جاروها از مدل‌های ساده و دستی مثل جارو شارژی های بلک اند دکر با قیمت مناسب‌تر شروع می‌شود و به مدل‌های دسته‌دار بوش با قیمت‌های گران‌تر می‌رسد. در‌‌این‌میان، بعضی شرکت‌ها پا را از این هم فراتر گذاشته و جاروبرقی‌های هوشمند و روباتیک فروخته‌اند که قیمت گرانی دارند؛ اما برای زندگی امروزی طراحی شده‌اند و از این نظر توجیه اقتصادی دارند.

در‌حال‌حاضر، پیشرفته‎‌ترین نوع جاروهای هوشمند مدل‌هایی هستند که می‌توانید تاریخ و ساعت فعالیتشان را تنظیم و بدون حضور در محل و تنها ازطریق گوشی هوشمندتان، دستور فعالیت را برای آن‌ها صادر کنید. همچنین، این مدل‌ها می‌توانند موقع کم‌شدن شارژ به‌صورت خودکار به‌سمت دستگاه منبع خود برگردند و شارژ شوند. در نسخه‌های جدید، معمولا این دستگاه‌ها می‌توانند در ازای هر بار شارژشدن حدود سه ساعت فعالیت کنند که زمان مناسبی برای تمیزکردن انواع فضاها با مساحت‌های مختلف به‌شمار می‌رود.

دستگاه تصفیه آب هوشمند

آب ضروری‌ترین مایع موردنیاز بدن است و اگر سالم نباشد، در عملکرد سیستم‌های مختلف بدن اختلال ایجاد می‌کند. به‌همین‌دلیل، استفاده از دستگاه‌های تصفیه آب در سال‌های اخیر اهمیتی به‌مراتب بیشتر از گذشته پیدا کرده است.

دستگاه‌های تصفیه هوشمند آب مدل‌های جدید همان دستگاه‌های قدیمی هستند که برندهایی مثل شیائومی طراحی و تولید می‌کنند. این دستگاه‌ها قابلیت اتصال به وای‌فای دارند و ازطریق گوشی خود وضعیت آن‌ها را می‌توانید بررسی کنید. همچنین، زمان نصب دستگاه‌های هوشمند تصفیه آب درمقایسه‌با دستگاه‌ها معمولی بسیار کوتاه‌تر و نهایتا پنج دقیقه است. درباره تکنولوژی این دستگاه در این مطلب بیشتر بخوانید. دستگاه‌های تصفیه آب بسته به مدل خود می‌توانند در هر دقیقه مقدار مشخصی آب را تصفیه کنند و آب مشابه آب بطری‌های آشامیدنی ارائه دهند.

یخچال‌های مجهز به اشعه فرابنفش

دیجی کالا

سال ۲۰۲۱، تأکید بیشتر شرکت‌های تولیدکننده محصولات هوشمند بر امکان ساده‌ترکردن زندگی و بهداشتی‌ترکردن آن در وضعیت پاندمی بوده است. نتیجه این طرزتفکر هم در محصولات متنوعی ازجمله یخچال‌ها به‌نمایش گذاشته شده است. برای مثال، سامسونگ در سال جدید میلادی نوعی یخچال مجهز به اشعه فرابنفش با قابلیت ضدعفونی‌کنندگی طراحی و به بازار عرضه کرده که توانسته است نظر کاربران را به خود جلب کند.

یخچال‌های هوشمند درکنار این قابلیت، به گوشی هوشمند می‌توانند متصل شوند و هنگام بازماندن در یا خرابی آن هشدار دهند و در‌صورتی‌که در خانه نباشید، شما را از وضعیت خود باخبر کنند. از دیگر امکانات یخچال‌های هوشمند می‌توان به قابلیت ضربه لمسی و نمایش محتویات اشاره کرد که نیاز به بازشدن در یخچال برای مشاهده اقلام موجود در آن را برطرف می‌کند و مانع از‌دست‌رفتن سرمایش آن می‌شود.

اتوی هوشمند

از هر نوع اتویی که استفاده کنید، بخار یا پرس ایستاده یا بخارگر نگرانی بابت سوختن لباس وجود دارد؛ مگر اینکه اتوی شما هوشمند باشد. در‌حال‌حاضر، شرکت‌های تولیدکننده اتو مثل فیلیپس یا اتوی پاناسونیک در مدل‌های جدیدتر خود در حال ارتقای قابلیت اتوهای خود هستند و نتیجه آن ارائه محصولات اتوی هوشمند است که شاید قیمتشان گران‌تر از مدل‌های قدیمی باشد؛ اما خرید آن‌ها شما را یک قدم به زندگی هوشمند نزدیک‌تر خواهد کرد.

اتوهای هوشمند قابلیتی به نام قابلیت تنظیم هوشمند دما دارند که براساس آن اتوی شما می‌تواند با‌توجه‌به نوع پارچه، حرارت موردنیاز برای صاف‌کردن آن را پیش‌بینی و تنظیم کند. به‌همین‌دلیل، سوختن لباس براثر حرارت یا خراب‌شدن آن دیگر اتفاق نخواهد افتاد و درنهایت، دوام پارچه لباس بیشتر و زیبایی و کیفیت آن هم‌زمان حفظ خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا