بازی A Plague Tale: Requiem برای ایکس‌باکس و کامپیوتر معرفی شد

در جریان کنفرانس مشترک مایکروسافت و بتزدا در E3 2021 از دنباله‌ی بازی A Plague Tale: Innocence رونمایی شد. این اثر جدید که A Plague Tale: Requiem نام گرفته قرار است در سال ۲۰۲۲ برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس و همچنین رایانه‌های شخصی عرضه شود.

بعد از اینکه بازی اول داستانی ملال‌آور و پر از درس‌های انسانی را به پایانی حماسی رساند، Requiem بازیکنان را به فصل دوم این روایت احساسی و پر پیچ و خم دعوت می‌کند. اثر استودیوی فرانسوی Asobo باری دیگ شما را در نقش آمیسیا و برادرش هیوگو قرار می‌دهد که باید در دنیایی بی‌رحم و بی‌تفاوت برای زندگی خود بجنگند.

در بازی اول داستان شما را به صفحات تاریخ برد و از آن برای روایت ماجرای تاریک مقابله آمیسیا و هیوگو با بیماری فراگیر طاعون و سربازهای فرقه تفتیش فرانسه استفاده کرد. بااینکه A Plague Tale با تصور شما از یک بازی ترسناک سنتی فاصله زیادی دارد، اما همین فضاسازی منحصربه‌فرد است که باعث شده بازیکنان زیادی را جذب و ساخت یک دنباله را برای ناشر آن توجیه کند. پس اگر دلتان برای دنیای عبوس اروپا در سال‌های پایانی قرون وسطی تنگ شده، A Plague Tale: Requiem بلیط ورود دوباره شما به جهانیست که با ترکیب المان‌های تاریخی و خیالی دست به خلق یک ماجراجویی بی‌بدیل می‌زند.

هم‌اکنون اولین بازی یعنی Innocence در فروشگاه مایکروسافت و همچنین سرویس گیم پس برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم (سری ایکس و سری اس)‌ در دسترس است تا حتی مخاطبان ناآشنا هم به دنیای آمیسیا و هیوگو قدم بگذارند و برای ادامه‌ی داستان این اثر تحسین‌برانگیز آماده شوند.

بازی A Plague Tale: Requiem قرار است در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۲۲ برای کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت یعنی سری ایکس و سری اس و کامپیوترهای شخصی در دسترس قرار گیرد. همچنین این یکی از آثار گیم پس خواهد بود، پس با ثبت اشتراک در این سرویس می‌توانید آن را در روز اول عرضه به صورت رایگان تجربه کنید. در ادامه شما را به تماشای تریلر معرفی این دنباله‌ی مورد انتظار دعوت می‌کنیم:

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا